Logitech® Desktop set MK320 Wireless

Производител: Logitech

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 1.994ден
Без данок: 1.994ден

Елегантна, удобна безжична тастатура и оптички глушец со висока дефиниција. Тастатурата безгрижно ќе работи на батерии до 15 месеци (2хААА), а глувчето до 5 месеци (1хААА)

Тастатура. UK  layout

Глувче. 1000 dpi       

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: