KB Logitech G100s gaming комплет, english layout

Производител: Logitech

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 1.784ден
Без данок: 1.784ден

Основни карактеристики

Глушец жичен

Сензор оптички

Резолуција [дпи] 2000

Тастатура жична

Интерфејс USB

Останати карактеристики

Копчиња 3 + scroll Боја црна  

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: