MSI SKIPPER Глувче (сино,црвено,сиво)

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 199ден
Без данок: 199ден

Основни карактеристики

Глувче жично

Интерфејс USB

Сензор оптичко

Резолуција [дпи/цпи] 1600

Тастер 4 + scroll

Боја црвена,сина или сива со црна � �

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: