WD My Book Live 2TB, надворешен хард диск

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD My Book Live

Достапност: Нема на залиха

Цена: 6.620ден
Без данок: 6.620ден

Основни карактеристики

Капацитет [ГБ] 2000

Интерфејс LAN

Бафер [МБ] 64

Формат 3,5"

Број на вртежи [рпм]

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: