Mемориска картичка SD MICRO 16GB HC Class 4 + 1ad TS

Производител: Transcend

Код на продуктот: SD MICRO 16GB

Наградни поени: 6

Достапност: На залиха

Цена: 680ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
340 ден.
6 Рати
113 ден.
12 Рати
57 ден.
18 Рати
38 ден.
24 Рати
28 ден.
Без данок: 680ден
Цена во наградни поени: 589

Основни карактеристики

Формат micro SDHC

Капацитет [МБ] 16 GB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: