Оптичко глувче MS MSI WAVE

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 282ден
Без данок: 282ден

Основни карактеристики

Глувче жиченo

Интерфејс USB

Сензор оптички

Резолуција [dpi/cpi] 1600

Останати карактеристики

Тастер 5 + scroll

Боја црна

Индикатор на батеријата n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: