Mемориска картица-Transcend 8 GB

Производител: Transcend

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 430ден
Без данок: 430ден

Идеални за надградба на вашиот дигитален фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC Card; 8 GB SD

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: