Калорифер MAX KF 580 Црн

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX KF 580

Достапност: 690

Цена: 639ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
320 ден.
6 Рати
107 ден.
12 Рати
53 ден.
18 Рати
36 ден.
24 Рати
27 ден.
Без данок: 639ден
Модел MAX KF 580
Моќност [W] 1000/2000
Вентилтор за издувување топлина ДА
Друго Термо регулатор, заштита од прегревање, индикаторска сијаличка
Гаранција 12 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: