Калорифер MAX KF 590 Бел

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX KF 590 Бел

Достапност: 750

Цена: 599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
300 ден.
6 Рати
100 ден.
12 Рати
50 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 599ден
Модел MAX KF 590
Моќност [W] 1000/2000
Вентилтор за издувување топлина ДА
Друго Термо регулатор, заштита од прегревање, индикаторска сијаличка
Гаранција 12 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: