Конвектор BOSCH TRONIC 1500 EC 1500-1 WI

Производител: BOSCH

Код на продуктот: TRONIC 1500 EC 1500-1 WI

Достапност: 9

Цена: 5.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.550 ден.
6 Рати
850 ден.
12 Рати
425 ден.
18 Рати
283 ден.
24 Рати
212 ден.
Без данок: 5.099ден

Моќност: 1500W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x620x400mm
Тежина:4,2 kg

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: