Конвектор DYNAMIC 8256 2500W

Производител: DYNAMIC

Код на продуктот: DYNAMIC 8256

Достапност: 20

Цена: 2.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.245 ден.
6 Рати
415 ден.
12 Рати
208 ден.
18 Рати
138 ден.
24 Рати
104 ден.
Без данок: 2.490ден

Moќност: 2500 W
Автоматска регулација на температурата
Термостат
Заштита од прегревање
Сигнална лампа
Тркалца вклучени во цената
Боја: бела
Потекло и производство: Турција
Гаранција: 12�месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: