Мобилна клима Vivax Cool ACP-09PT25AEH - 2.50 kW AEH серија

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09PT25AEH

Достапност: 1

Цена: 19.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.000 ден.
6 Рати
3.333 ден.
12 Рати
1.667 ден.
18 Рати
1.111 ден.
24 Рати
833 ден.
Без данок: 19.999ден

Капацитет на ладење 2600W

Капацитет на ладење2100W

Разлaден медиум R410A

Класа на енергетска ефикасност A

Предвидено оптеретување при греење 2.1

Влезна сила на ладење 1010W

Влезна сила на греење820W

Проток на воздух ≤370m³/h

Капацитет на одвлажнување 1.0 L/h

Јачина на звук при стандардни услови ≤64dB

Нето димензии 467x397x765

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: