Vivax Cool ACP-09PT25AEF - 2.6kW AEF серија | Мобилна клима

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-09PT25AEF

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 15.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.000 ден.
6 Рати
2.667 ден.
12 Рати
1.333 ден.
18 Рати
889 ден.
24 Рати
667 ден.
Без данок: 15.999ден
Цена во наградни поени: 15990
Основни карактеристики  
Функционалности: Memory функција, Anti cool Air дизајн, тајмер, Sleep mode, LED display, самодијагностика, самоиспарувачки систем
Ладење 2600 W
Грееење -
Еколошки плин: R410A
Енергетска класа на ладење: A
EER коефициент 2,6
COP коефициент 2,6
Влезна моќност на ладење 1200 W
Проток на воздух <350 m3/h
Бучавост (звучен притисок): <51 dB(A)
Капацитет на одвлажнување [l/h]: 1
Јачина на звук при стандардни услови: <65 dB
Димензии и тежина: 454 x 365 x 700 mm и нето тежина 26.6 кг

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: