MS MSI SAMURAI PRO GAMING глувче

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MS SAMURAI PRO

Достапност: Нема на залиха

Цена: 650ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
325 ден.
6 Рати
108 ден.
12 Рати
54 ден.
18 Рати
36 ден.
24 Рати
27 ден.
Без данок: 650ден

Маус: жичен
Интерфејс: USB
Сензор: оптички
Резолуција [dpi / cpi]: 1000, 2000, 3200
Други карактеристики
Кeys: 7 + scroll
Боја: црна
Индикатор за батерија: n / a

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: