Футрола за таблет MS TBL-04 10.2"

Производител: MSI

Код на продуктот:

Достапност: 20

Цена: 299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
150 ден.
6 Рати
50 ден.
12 Рати
25 ден.
18 Рати
17 ден.
24 Рати
12 ден.
Без данок: 299ден

Основни карактеристики

Опис MS TBL-04

10.2" футрола за таблет

Сировински состав

Неопрен

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: