Футрола за таблет MS TBL-03 10.2"

Производител: MSI

Код на продуктот:

Достапност: 10

Цена: 353ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
177 ден.
6 Рати
59 ден.
12 Рати
29 ден.
18 Рати
20 ден.
24 Рати
15 ден.
Без данок: 353ден

Основни карактеристики

Опис MS TBL-03

10.2" футрола за таблет

Сировински состав

Неопрен �

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: