Canon CanoScan 9000F MKII

Производител: Canon

Код на продуктот: CanoScan 9000F MKII

Достапност: 1

Цена: 13.219ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.610 ден.
6 Рати
2.203 ден.
12 Рати
1.102 ден.
18 Рати
734 ден.
24 Рати
551 ден.
Без данок: 13.219ден

Професионален филмски, фотографски, слајд и скенер за документи, 9600x9600dpi за филм, 4800x4800dpi за фотографии и документи, приближно 7 секунди за A4-боја со 300 dpi, приближно 18 секунди за 35mm негативен при 1200 dpi, 12x35mm филмска лента, 4x35mm монтирани слајдови и 120 формат на филм, максимум 6x22см (само за филмска лента), Автоматска корекција на слика: Интегрираниот FARE Level 3 отстранува прашина, гребнатини и корекција на бледнее, нула загревање и помала потрошувачка на енергија со бела LED, скенирање на вашиот Evernote или Dropbox c

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: