Canon CanoScan LiDE 220

Производител: Canon

Код на продуктот: CanoScan LiDE 220

Достапност: 1

Цена: 5.038ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.519 ден.
6 Рати
840 ден.
12 Рати
420 ден.
18 Рати
280 ден.
24 Рати
210 ден.
Без данок: 5.038ден

Скенирање со висок квалитет, брзо и едноставно, 4800x4800 dpi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: