Canon i-SENSYS LBP351x

Производител: Canon

Код на продуктот: Maxify IB4150

Достапност: 1

Цена: 48.090ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
24.045 ден.
6 Рати
8.015 ден.
12 Рати
4.008 ден.
18 Рати
2.672 ден.
24 Рати
2.004 ден.
Без данок: 48.090ден

Брзина на печатење од 55 стр. / Мин., Автоматско двострано печатење, До 4 дополнителни единици за довод на хартија, До 3600 капацитет на хартија, опција за картриџ со висок принос, поддршка за одржување на е-пошта, AirPrint и Mopria, Подготвен за Google Cloud Print, Поддршка за PCL5c / 6 и Adobe PostScript јазици за печатење, MEAP за uniFLOW интеграција,

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: