Жичано оптичко глувче MS-01

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MSI MS-0

Достапност: 20

Цена: 380ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
190 ден.
6 Рати
63 ден.
12 Рати
32 ден.
18 Рати
21 ден.
24 Рати
16 ден.
Без данок: 380ден
Основни карактеристики
Глувче жичано
Интерфејс USB
Сензор оптички
Резолуција [дпи/цпи] 800
Останати карактеристики
Тастер 3 + scroll
Боја Црно-сребрена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: