Дискови CD –R CD TRX CD-R SP50

Производител: Traxdata

Код на продуктот: 901OEDQTRA002

Достапност: 6

Цена: 650ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
325 ден.
6 Рати
108 ден.
12 Рати
54 ден.
18 Рати
36 ден.
24 Рати
27 ден.
Без данок: 650ден
Основни карактеристики
Боја Сребрена
Брзина 52x
Капацитет [MB] 700
Останати карактеристики
Пакување 50 парчиња

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: