VIVAX X2

Производител: VIVAX

Код на продуктот: X2

Достапност: 1

Цена: 7.500ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.750 ден.
6 Рати
1.250 ден.
12 Рати
625 ден.
18 Рати
417 ден.
24 Рати
313 ден.
Без данок: 7.500ден

VIVAX X2 
Processor:MT6739WA 
Frequency:1.28GHz
Technology: Quad-core, 
ROM:16GB
Screen Size: 5,47
Front camera: 8MP
Back camera:13MP
Power (mAh):4000

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: