VIVAX M1

Производител: VIVAX

Код на продуктот: M1

Достапност: 5

Цена: 6.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.500 ден.
6 Рати
1.167 ден.
12 Рати
583 ден.
18 Рати
389 ден.
24 Рати
292 ден.
Без данок: 6.999ден

VIVAX M1 Големина на екран: 4,7" , Резолуција: 720*1280�
Тип на процесор: MTK6580A , Процесор: Quad-Core�
Фреквенција: [GHz]: 1,3 , Интерна меморија: 8GB�
RAM: 1GB , OS: 7.0 , Мрежа: 3G�
SIM: Dual , Tip OS: Android�
Останати карактеристики:
Задна камера: 8MP , Предна камера: 2MP��
Останато: IP68 сертификат, отпорен на вода, удари и прашина��
Батерија [mAh]: 3000�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: