NOA N8

Производител: NOA

Код на продуктот: NOA N8

Достапност: 10

Цена: 13.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.745 ден.
6 Рати
2.248 ден.
12 Рати
1.124 ден.
18 Рати
749 ден.
24 Рати
562 ден.
Без данок: 13.490ден

Достапни опции

* Боја:

Модел NOA N8�
Димензии 158.3*74.8*8.8mm
Екран 5.99” HD+,TFT 720x1440px 18:9
Процесор MT6750T Helio P10 8xCortex-A53,1.5GHz
Софтвер Android 7.0
Меморија 4GB /64GB (do 128GB)
Батерија 5.000mAh
Kамера 16MP / double camera 13MP+5MP
Bluetooth 4,0
USB type-C Fast charging
G/P/L-sensor, Gyrometer, Lightsensor
4G LTE
Dual SIM (2x nano SIM) / dual Standby
GPS (1.57542GHz) + AGPS Navigator
802.11 b/g/n, support Hot spot

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: