CANON digitalni fotoaparat IXUS 145 Red

Производител: Canon

Код на продуктот: CANON IXUS 145 Red

Достапност: Нема на залиха

Цена: 4.306ден
Без данок: 4.306ден

Основни карактеристики

Чип CCD Сензор

[МПиkc] 16

Максимална резолуција 4608x3456

Опт. зум 8x

Диг. зум 4x Картички  

Останати карактеристики 

Блиц   ИСО  

Екран 2,7" 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: