Bluetooth звучник MSI CYLINDER

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 707ден
Без данок: 707ден

Основни карактеристики

Моќност [W] 3

Однос сигнал/шум [dB] 76

Фреквенциски распон 90Hz-20KHz

Капацитет на батеријата 300mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: