Bluetooth звучник MSI CAPSULE

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 1.002ден
Без данок: 1.002ден

Основни карактеристики Моќност [W] 3W

Однос сигнал/шум [dB] 76

Фреквенциски распон 90Hz-20KHz

Капацитет на батеријата 500mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: