Bluetooth звучник MSI CAPSULE

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CAPSULE

Достапност: Нема на залиха

Цена: 999ден
Без данок: 999ден

Основни карактеристики Моќност [W] 3W

Однос сигнал/шум [dB] 76

Фреквенциски распон 90Hz-20KHz

Капацитет на батеријата 500mAh

* Во моментов овој производ го нема на залиха

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: