CANON дигитален фотоапарат PS A2500 + футрола + 4GB мемориска картичка

Производител: Canon

Код на продуктот: CANON PS A2500

Достапност: На залиха

Цена: 4.590ден
Без данок: 4.590ден

Основни карактеристики Чип CCD Сензор

[МПиkc] 16

Максимална резолуција 4608x3456

Опт. зум 5x

Диг. зум 4x

Картички SD SDHC (SD2.0)

Блиц   ИСО  

Екран 2,7"

Меморија [МБ] 4000

Напојуваве Li-Ion полнива батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: