CANON дигитален фотоапарат IXUS 132

Производител: Canon

Код на продуктот: CANON IXUS 132

Достапност: На залиха

Цена: 5.990ден
Без данок: 5.990ден

Основни карактеристики: Чип CCD Сензор

[МПиkc] 16

Максимална резолуција 4608x3456

Опт. зум 8x

Диг. зум 4x

Картички  

Останати карактеристики Оптика  

Блиц   ИСО  

Екран 2,7"

 Li-Ion полнива батерија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: