CANON PowerShot A2600, син + футрола + 4GB мемориска картичка

Производител: Canon

Код на продуктот: CANON PowerShot A2600

Достапност: Нема на залиха

Цена: 6.590ден
Без данок: 6.590ден

Основни карактеристики

Чип CCD Сензор

[МПиkc] 16

Максимална резолуција 4608x3456

Опт. зум 5x

Диг. зум 4x

Картички SD SDHC (SD2.0) SDXC

Останати карактеристики Оптика  

Блиц   ИСО  

Екран 3" Видео 1280x720

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: