2.0 Звучници Blur

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 471ден
Без данок: 471ден

Power [W]6

Signal and noise ratio [dB]0

Frequency range100Hz-20kHz 

USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: