Звучници MSI 2.0 TWINS

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: msi twins

Достапност: На залиха

Цена: 650ден
Без данок: 650ден

вкупна моќност: 4W

фрекфенциски опсег 80Hz-18KHz

USB приклучок� �

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: