Звучници BLACKY 2.1

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: Blacky

Достапност: Нема на залиха

Цена: 999ден
Без данок: 999ден

 • моќност на сателит 2 W

• моќност на сабвуфер 10 W

• фрекфенциски опсег 20hz-20khz 

* Во моментов нема на залиха

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: