Филтер за воздух за Winix HR1000

Производител: Winix

Код на продуктот: FILTRE Winix HR1000

Достапност: На залиха

Цена: 4.500ден
Без данок: 4.500ден

Вистински HEPA филтер кој е обложен со анти бактериски третман. Филтрира 99,97% од ПМ честичките поголеми од 0,3 микрони вклучувајќи полен, прав, првут од домашни миленици, чад од цигари и др. Филтерот обложен со активен јаглен (The Coated Deodorization – CD Carbon Filter) служи да ги редуцира мирисите и хемикалиите.

Сетот на филтри се менува на 1 година.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: