Скенер CANON LIDE 220

Производител: Canon

Код на продуктот: LIDE 220 BE9623B010AA

Достапност: На залиха

Цена: 5.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.600 ден.
6 Рати
867 ден.
12 Рати
433 ден.
18 Рати
289 ден.
24 Рати
217 ден.
Без данок: 5.200ден
Основни карактеристики
Тип на скенер flatbed
Макс. резолуција [dpi] 4800x4800
Длабочина на боја 48-bit
Површина на скенирањe [mm] A4/ 216 x 297
Конектори
Интерфејс USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: