Скенер CANON LIDE 120

Производител: Canon

Код на продуктот: BE9622B010AA

Наградни поени: 25

Достапност: На залиха

Цена: 4.700ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.350 ден.
6 Рати
783 ден.
12 Рати
392 ден.
18 Рати
261 ден.
24 Рати
196 ден.
Без данок: 4.700ден
Цена во наградни поени: 3799
Основни карактеристики
Тип на скенер flatbed
Макс. резолуција [дпи] 2400x4800
Длабочина на боја 48-bit
Површина на скенирање [мм]

216x297

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: