Sale

Принтер MLJ HP M402dne

Производител: HP

Код на продуктот: C5J91A

Наградни поени: 61

Достапност: На залиха

Цена: 15.499ден 14.199ден
Без данок: 14.199ден
Цена во наградни поени: 14199

Спецификација

Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин] 38
Време на испис на првата страна [с] 5,7
Резолуција на испис [дпи] 1200x1200
Меморија [МБ] 256
Процесор Processor speed 1200 MHz
Емулација
 • PCL 5c
 • PCL 5e
 • PCL 6
 • PDF 1,3
 • PostScript 3
Останати карактеристики
Проширливост [МБ] 0
Фиока за влез [листови] 250+100
Кратенка за излез [листови] 150
ЛЦД екран да
Дуплекс automatic
Поддржани формати за испис
 • A4
 • A5
 • A6
 • B5
 • Envelope
 • Labels
 • Transparencies
Месечен циклус [стр.] 80000
ОС компатибилност
 • Mac OS 10.3
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows Server 2003
 • Windows Vista
 • Windows XP
Тонер CF226A
Дополнителна опрема
Опции Дополнителна фиока
Конектори
Интерфејс
 • Ethernet
 • USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: