Лиценца за сервер HP WINDOWS STANDARD 2012 R2

Производител: HP

Код на продуктот: 748921-B21

Достапност: На залиха

Цена: 47.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
23.650 ден.
6 Рати
7.883 ден.
12 Рати
3.942 ден.
18 Рати
2.628 ден.
24 Рати
1.971 ден.
Без данок: 47.300ден
Опис на артиклот

Windows Server Standard Licence 2012 Р2
Хард диск 32 GB, квантитет за лиценцата 2 процесори, процесор 1.4 GHz Intel x86-64

*НАПОМЕНА�Лиценцата за��HP WINDOWS STANDARD 2012 R2 функционира само со купен��HP сервер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: