Кулер за 15,6инчен лаптоп MSI Freeze

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 930ден
Без данок: 930ден

Основни карактеристики

брзина на вентилатор: 700RPM,

2USB портови,

проток на воздух: 32CFM

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: