Електричен бокал VIVAX HOME WH-175L

Производител: Vivax

Код на продуктот: WH-175L

Достапност: Нема на залиха

Цена: 999ден
Без данок: 999ден

Основни карактеристики

Моќност [В] 2200

Капацитет [л] 1,7

Останато автоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор на нивото на водата,
светлосен индикатор, ЛЕД сијаличка за текот на работата

Останати карактеристики

Боја беж�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: