Sale

Електричен бокал за вода VIVAX HOME WH-174W

Производител: Vivax

Код на продуктот: WH-174W

Наградни поени: 11

Достапност: На залиха

Цена: 999ден 839ден
Без данок: 839ден
Цена во наградни поени: 839

Основни карактеристики

Моќност [В] 2200

Капацитет [л] 1,7

Останато автоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор на нивото на водата, светлосен индикатор

Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: