Сет од глувче и тастатура MSI DOMINO US Layout -Бежичен

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: ST-MKB699W+801

Достапност: 10

Цена: 950ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
475 ден.
6 Рати
158 ден.
12 Рати
79 ден.
18 Рати
53 ден.
24 Рати
40 ден.
Без данок: 950ден
Основни карактеристики
Маус бежичен RF
Сензор оптички
Резолуција [dpi] 1200
Тастатура бежична RF
Интерфејс USB
Останати карактеристики
Копчиња 4 + scroll
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: