Sale

Кулер MSI BALANCE 01 за 15,6" лаптоп

Производител: MSI

Код на продуктот: DX-004

Наградни поени: 15

Достапност: На залиха

Цена: 680ден 549ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
275 ден.
6 Рати
92 ден.
9 Рати
61 ден.
12 Рати
46 ден.
24 Рати
23 ден.
Без данок: 549ден
Цена во наградни поени: 549

Кулер за преносен компјутер 15,6"; Брзина на вентилаторот: 800-1000 РПМ; УСБ HUB: 2 додатни USB приклучока; Боја: црна со сини LED светла

Основни карактеристики
Опис Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM; Ултра лесен дизајн: 0,3 kg; USB HUB: 2 дополнителни USB приклучоци; Бoja: црна;

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: