Веб камера MSI 2003

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MS WEB CAM 2003

Достапност: На залиха

Цена: 980ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
490 ден.
6 Рати
163 ден.
12 Рати
82 ден.
18 Рати
54 ден.
24 Рати
41 ден.
Без данок: 980ден
Основни карактеристики
Технологија CMOS
Резолуција на слика 1600x1200
Резолуција на видео 640x480
Останати карактеристики
Интерфејс USB
Лед светла да
Интегриран микрофон да

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: