Бежичен телефон PANASONIC KX-TG1611FXH

Производител: Panasonic

Код на продуктот: KX-TG1611FXH

Достапност: На залиха

Цена: 1.350ден
Без данок: 1.350ден

Основни карактеристики Тип безжичен Карактеристики Caller ID Именик LCD екран Ограничување / забрана на бирање Redial Именик [контакти] 50 Листа на пропуштени повици [ком] 50 Телефонска секретарка [мин] 0 мелодии [ком] 20 Време на разговор [час] 17 Време на чекање [час] 150 Време на полнење [час] 7 Останати карактеристики Боја црна Останато �

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: