CyberPower UT1050E UPS

Код на продуктот: UT1050E

Достапност: На залиха

Цена: 7.000ден
Без данок: 7.000ден
Ознаки: UPS, CYBERPOWER,
Основни карактеристики
Излезна моќност [W] 630
Технологија Line interactive AVR, Simulated Sine Wave
Излезен напон [W] 230
Излезна фрекфенција 50/60Hz +/- 1%
Влезен напон [W] 230
Влезна фреквенција 47~63 Hz (Auto Sensing)
Подесивост на влезен напон [W] 165-290Vac
Останати карактеристики
Дополнителна заштита RJ11 / RJ45
Конектори
Излезни приклучоци 3x Шуко
Влезни приклучоци Шуко

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: