Лиценца за сервер HP WINDOWS STANDARD 2012 R2

Производител: HP

Код на продуктот: 748921-B21

Достапност: На залиха

Цена: 47.300ден
Без данок: 47.300ден
Опис на артиклот

Windows Server Standard Licence 2012 Р2
Хард диск 32 GB, квантитет за лиценцата 2 процесори, процесор 1.4 GHz Intel x86-64

*НАПОМЕНА�Лиценцата за��HP WINDOWS STANDARD 2012 R2 функционира само со купен��HP сервер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: