Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: ThinkPad Yoga 260

Наградни поени: 200

Достапност: На залиха

Цена: 74.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
37.000 ден.
6 Рати
12.333 ден.
12 Рати
6.167 ден.
18 Рати
4.111 ден.
24 Рати
3.083 ден.
Без данок: 74.000ден
Цена во наградни поени: 69000

Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/
8GB DDR4/ 256GB SSD/
12.5″ FHD IPS AG Touch + Camera/
Intel® HD Graphics 520/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ NFC/ 1,32kg/ Backlit Keyboard/
ThinkPad Pen Pro/ Windows 10 Pro/ 12m. warranty

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: