Мрежна камера за видео надзор DLK DCS-2132L

Производител: D-Link

Код на продуктот: DCS-2132L

Достапност: На залиха

Цена: 16.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.150 ден.
6 Рати
2.717 ден.
12 Рати
1.358 ден.
18 Рати
906 ден.
24 Рати
679 ден.
Без данок: 16.300ден
Основни карактеристики
Вид на камера фиксна
Сензор 1/4" CMOS
Ден/Ноќ да
Надворешна примена не
Објектив 3.45 mm
Видео компресија
  • H.264
  • MPEG-4
  • Motion JPEG
Макс. резолуција 1280 x 800
ФПС 30
Останати карактеристики
Аудио двонасочно
Детекција на движење да
Сигурност IEEE 802.1x
Енергија и потрошувачка
PoE

да


НАПОМЕНА: Производот е достапен само со претходна нарачка (Pre-Order)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: