Кертриџ шише Canon GI490 Cyan

Производител: Canon

Код на продуктот: BS0664C001AA

Наградни поени: 8

Достапност: На залиха

Цена: 680ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
340 ден.
6 Рати
113 ден.
12 Рати
57 ден.
18 Рати
38 ден.
24 Рати
28 ден.
Без данок: 680ден
Цена во наградни поени: 449
Основни карактеристики
Но. Gi490
Тип Ink Cartridge
Боја Cyan
Капацитет [стр.] 7000
Останато CANON PIXMA G1400, G2400, G3400
Останати карактеристики

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: